Przewiń na dół

Transport
krajowy

Chcesz zlecić krajowy transport drogowy i poszukujesz zaufanego podwykonawcy, któremu możesz powierzyć zadanie z gwarancją profesjonalnej realizacji w konkurencyjnej cenie?

Wobec tego mamy propozycję spełniającą Twoje wymagania. Działamy jako firma przewozowa oferująca transport drogowy na terenie całej Polski. Z przyjemnością zostaniemy Twoim partnerem biznesowym i pomożemy w rozwoju poprzez zapewnienie pełnej obsługi przewozowej. Sprawdź, jak działamy i dlaczego możesz nam zaufać.

Czytaj więcej

Zaufany partner
w krajowym
transporcie
drogowym

Współpracujemy z Klientami z każdego zakątka Polski. Zapewniamy szybki i bezpieczny przewóz nawet na najdalszych dystansach, np. ze Szczecina do Rzeszowa czy z Zakopanego do Władysławowa.

Specjalizujemy się w krajowym transporcie drogowym ładunków każdego typu – możesz nam powierzyć przewóz, zarówno kilku niewielkich przedmiotów, jak i zlecić hurtowe dostawy towarów, które wymagają zaangażowania kilku ciężarówek. W każdym przypadku masz pewność terminowości i bezpieczeństwa dostaw. Ubezpieczamy zawartość pojazdów i współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi, wysoko wykwalifikowanymi kierowcami, którzy dysponują nowoczesnym i pewnym taborem. Pozwala nam to na zagwarantowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa współpracy.

Dostarczymy Twoje towary niezależnie od:

  • Ilości

  • Rodzaju

  • Specyfiki

Transport drogowy
każdego rodzaju

Nasze zadanie polega na sprawnej organizacji krajowego transportu drogowego, dlatego działamy elastycznie i z indywidualnym podejściem do każdego zlecenia. Dokładnie analizujemy trasy i wybieramy te, które gwarantują najefektywniejszą dostawę towarów.

Rozbudowana sieć partnerów w całej Polsce umożliwia nam dostarczanie nawet najbardziej nietypowych, ponadgabarytowych ładunków, jak np.:

  • maszyny i urządzenia produkcyjne, budowlane, wydobywcze, transportowe, rolnicze itp.
  • duże elementy konstrukcyjne
  • pojazdy
  • zbiorniki
  • konstrukcje, np. hale
  • podzespoły infrastruktury drogowej.

Na każdym etapie dbamy o jakość wykonywanych usług i Twoje zadowolenie ze współpracy, dlatego dobieramy rozwiązania ograniczające koszty do minimum i jednocześnie zapewniające wysoką efektywność realizacji. W połączeniu z doborem sprawdzonych i rzetelnych podwykonawców przekłada się to na satysfakcjonującą współpracę, która przynosi wymierne korzyści Tobie i Twojej firmie.

Pewne wsparcie
transportowe
w biznesie

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest obsługa Klienta i zagwarantowanie Ci stałego dostępu do informacji na temat Twoich ładunków, dlatego stawiamy na pełną dyspozycyjność i szybki kontakt z dedykowanym opiekunem.

Dzięki temu w dowolnym momencie możesz uzyskać odpowiedź na temat lokalizacji pojazdów oraz przewidywanego czasu dotarcia do celu. Daje Ci to pełną kontrolę nad Twoimi towarami i przekłada się na wysoki poziom bezpieczeństwa współpracy. Dbamy o nie także poprzez pomoc przy zakupie ubezpieczeń CARGO, które chronią Cię przed skutkami finansowymi ewentualnego zniszczenia czy utraty towaru z powodów losowych.

Zależy nam na zapewnieniu pełnego wsparcia Klientów, dlatego oferowany krajowy transport drogowy ma kompleksowy charakter - dostarczenie towarów z punktu A do B. Mamy świadomość jak ważnym ogniwem w działalności naszych Klientów jest transport, dlatego chcemy w jak największym stopniu go ułatwić i sprawić, żeby przebiegał tak wydajnie, jak to tylko jest możliwe.

Naszym zadaniem jest zorganizowanie drogowego przewozu krajowego w taki sposób, żeby przebiegał efektywnie, bezpiecznie i zgodnie z przepisami. Bierzemy pod uwagę wszystkie czynniki, które mają wpływ na sprawną realizację zlecenia. Dobieramy odpowiednie metody i środki do danego towaru, a ponieważ współpracujemy z partnerami w całej Polsce, mamy dostęp do pojazdów wszelkiego typu. Dzięki temu możemy świadczyć elastyczne usługi, wychodzące naprzeciw Twoim potrzebom, niezależnie od ich charakteru.

Sprawna organizacja
transportu krajowego
na każdym etapie

Współpracujemy z firmami z wszystkich branż. Realizujemy, zarówno pojedyncze zlecenia, jak i regularne dostawy na rzecz stałych Klientów.

Oszczędzamy Twój czas i bierzemy na siebie wszystkie obowiązki, z którymi wiąże się krajowy transport drogowy, a Ty możesz się zająć innymi sprawami. Zamiast przeznaczać cenne godziny i zasoby na organizację przewozu, zlecasz go naszemu zespołowi, a my go zrealizujemy profesjonalnie, szybko, bezpiecznie i w korzystnych cenach.

Stawiamy na uczciwe i jasne warunki współpracy, która przynosi korzyści obu stronom. Ty otrzymujesz pełne wsparcie w transporcie drogowym, a nasza firma może się rozwijać i zdobywać doświadczenie, dzięki Twojemu zaufaniu. Gwarantujemy minimum formalności i pełną transparentność świadczonych usług. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skontaktowania się w celu nawiązania współpracy każdego, kto poszukuje sprawdzonego i pewnego partnera w krajowym transporcie drogowym!

Zapraszamy na bezpłatną konsultację